[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë, pamje nga vendi i ngjarjes 

Policia e Kosovës e ka ndaluar një qytetar në lagjen Gravia në Gjilan. Një lexues ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, ku shihen edhe Policia e Kosovës. Po ashtu edhe një numër i njerëzve dhe disa vetura.

Zëdhënësi i Policisë në Gjilan, Ismet Hashani tha për Gazetën se një person ka qenë në gjendje të dehur dhe nuk i është bindur Policisë.

Ai tha se personi i dehur është sjellë në stacionin e policisë.Më poshtë mund ta shihni videon e dërguar nga lexuesi. /Botapress/