[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan 

Një person është gjetur pa shenja jete, në rrugë, gjatë ditës së djeshme në Lipjan.Raasti është xilësuar si “vdekje e dyshimtë”, ndërsame vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Skënderbeu, Lipjan 03.03.2021-09:50. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur në rrugë pa shenja jete. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku  vdekja  e viktimës është konfirmuar pasi është dërguar në QKUK.  Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion./Botapress/