[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet i moshuari që u zhduk në PrishtinëGjatë ditës së sotme ishte raportuar se një i moshuar, 76 – vjeçar ishte zhdukur në Prishtinë.

Sic kishte treguar familja e tij, i moshuari vuante nga harresa harresa dhe kjo mund të ketë sjellë në humbjen e tij.

Megjithatë, familjarët kanë arritur që ta gjejnë personin e moshuar që u zhduk disa orë më herët dhe këtë e ka konfirmuar  vajza e tij për Gazetën Metro.