[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Genta në një lidhje? Ja çfarë dhurate i bën asaj për Shën Valentin (Foto)Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka kohë që ishte deklaruar single.

Por si duket gjërat për Gentën kanë ndryshuar për të mirë,transmeton Gazeta Express.

Pikërisht në ditën e të dashuruarve, Genta ka postuar një fotografi ku lindin dyshimet për një lidhje të mundshme.

Një buqetë me lule dhe një arush me një kartolinë ku shkruan në gjuhën gjermane ‘Më mungon’, ishte dhurata që ka pranuar Genta.

Ajo ka uruar Shën Valentinin, por nuk ka treguar se kush ia bëri këtë dhuratë./Gazeta Express/