[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Genc Prelvukaj publikon baladën ‘365 pa ty’ (Video)Ish Këshilltari i Ministrit të Kulturës së Kosovës dhe këngëtari Genc Prelvukaj ka publikuar këngën e tij më të funit.

Ky produkt i ri muzikor mban titullin ‘365 pa ty”. Kjo baladë është një tjetër sukses pas këngëve të tij të publikuara.