[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gecaj: Nuk ka rrezikshmëri në vend (Video)Këshilltari i kryeministrit Mustafa dhe njëherësh zv/ministër i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka thënë se me situatën e krijuar në vend është ngjallur një ndjenjë rrezikshmërie.

Por, megjithatë Gecaj konsideron se nuk ka rrezikshmëri të tillë ngase është Naton dhe KFOR-i e që janë përgjegjës për sigurinë e përgjithshme.