[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gazeta zvicrrane përdor fotografi me mbishkrimin ‘Kosova është Serbi'(Foto)Në njërën nga gazetat zvicrrane online së fundi po qarkullon një shkrim, ku flitet mbi  Rusinë dhe Kremlinin , por që ka rënë në sy për shkak të fotografisë që ka shoqëruar shkrimin.

Fotografia është me mbishkrimin ‘Kosova është Serbi’,shkruan Botapress.info

Se pse gazeta zvicrrane ka bërë një gjë të tillë akoma nuk dihet, por një lexues  i portalit tonë ka sjell foto shoqëruar me shkrimin.

Në këtë fotografi shihet qartë shkrimi poashtu dhe fotografia.

Ja ku është:

16176424_10210141201437755_1339119801_n (1)