[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Futbollisti feston ditëlindjen, modelja i ‘plas’ gjoksin në fytyrë (Video)Futbollisti 18 vjeçar i ekipit të Skëndërbeut, Gledi Mici ka festuar ditëlindjen.

Ai ka marrë një tortë të veçantë, madje mund të cilësohet erotike.

Një prej mikeshave të tij, Einxhel Shakira e ka qëlluar me tortë në fytyrë dhe futbollisti e marrë këtë pjesë me shumë sportivitet. Kjo ishte një simbolikë që e bën atë të quhet zyratisht një i ritur. / Gazeta Express/