Fustanin me flamurin shqiptar, Rita Ora gati për koncertin në Tiranë

Rita Ora pritet të hap koncertin e paralajmëruar në Tiranë. Pak minuta na ndajnë nga performanca e saj, dhe dukjen e këngëtares e ka zbuluar Valdrin Sahiti.

Veshur me një fustan me simbole kombëtare identik sikur flamuri shqiptar, Rita është gati për koncertin falas që do e jap sonte.Rita ka dy ditë që po qëndron në Tiranë, ku ka vizituar vende të ndryshme gjatë kësaj kohe.

Ajo në konferencën e mbajtur për media ka treguar se viti 2023 do ta gjejë me album të ri si dhe me rol në një film për të cilin nuk dha detaje.

ngjashme