[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

FSK duke marshuar në Gadime(VIDEO)Sipas një njoftimi në faqen e fshatit Gadime, thuhet se FSK ka marshuar në këtë fshat sot rreth orës 14.00 dhe se pritet të shkoj në fshatin Cërmill. dhe fshatin Babush dhe duke vazhduar tek shpella e Gadimes, transmeton Botapress.info

Ja se ku mund të shihni :

Video