Frashër Krasniqi i del në rrugë Mimoza Kusarit, “a keni fol ma me Radojçiqin”, ky është reagimi i saj

    Frashër Krasniqi nga Partia Socialdemokrate është takuar rrugës me Shefen e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lilën, të cilës ia ka bërë disa pyetje lidhur me audio-incizimin e publikuar në media ku dëgjohet duke folur me ish-deputetin e Listës Serbe, Sllavko Simiq, dhe ku ai i përmend një bisedë që thotë se ajo … Vazhdoni me leximin e Frashër Krasniqi i del në rrugë Mimoza Kusarit, “a keni fol ma me Radojçiqin”, ky është reagimi i saj