[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fotografitë më të mira nga dasma e Ramushit dhe Anitës (Foto)Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, aktualisht po qëndron në Francë pas urdhrit të Gjykatës që të mos e lëshoj Francën deri në një vendim tjetër.

Mirëpo, të gjithë e dimë se kjo nuk është hera e parë që Ramushi detyrohet për njërin apo tjetrin shkak të qëndroj larg familjes së tij.

Larg bashkëshortes, Anitës, e cila për 14 vite, i qëndron mbrapa në secilën sfidë të tij.

E derisa po i afrohen 14 vjetorit të martesës së tyre, zeri.info, ka zgjedhur disa nga fotografitë më të mira të Ramushit dhe Anitës, për të kujtuar një prej momenteve më të lumtura të tyre së bashku./Zeri/

Image

Image

Image

 

Image

Image

Image