[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

FOTO+18/ Plas skandali, çifti në Durrës seks në sy të fëmijëve e kalimtarëveNje cift eshte fotografuar tek Ura e Dajlanit ne Durres duke bere seks ne nje automjet. Ky i fundit ishte parkuar ne nje zone mjaft te populluar.

Rreth makines ku cifti bente seks jane mbledhur femije dhe kalimtare, e madje u kane bere edhe foto, te cilat u publikuan te “Jeta Osh Qef”