[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

FOTO/ Vajza e aktores shqiptare zmadhon gjoksinAjo njihet si një ndër personazhet që nuk ka aspak komplekse. Bëhet fjalë për vajzën e aktores Rita Lati, e cila ka vendosur të kryejë ndërhyrje kirurgjikale për modelimin e gjoksit.

Pak kohë më parë prezantuesja u shpreh publikisht se do të bënte operacion hundën, ndërsa gjatë ditës së sotme ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë gati për ndërhyrjen kirurgjikale.

“U zgjova nga gjumi para një jave…. vajta ne kuzhine te mami….. dhe i thash me plot bindje “E KAM VENDOS!!! TANI PO!!!!! TANI NAMI U BEFT!!! Gjoksin do e bej tani!”…
Dhe direkt kontaktova doktoreshe Liden… qe është një femër nobel! Dhe me mbështeti me te paren!!!!”- ka shkruar Roza Lati në Instagram.