[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Foto e vetme ku Armendi shihet duke e puthur Aiden (Foto)Armendi e Aida nder vite kanë përbërë çiftin më interesant të estradës.

Ata kanë sjellë këngë, performanca dhe videoklipe ndryshe, andaj janë dukur shumë interesant, shkruan “Kosovarja”.

Armendi e Aida ka kohë që janë tërhequr nga skena dhe jeta publike dhe duket që nuk e kanë fortë dëshirën për tu rikthyer.

Çifti në fjalë asnjëherë nuk janë parë intim në publik, por revista “Kosovarja” posedon një foto të tyre duke u përqafuar.

Duken bukur, apo? /Kosovarja/