[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Foto e rrallë e Ramush Haradinajt, Rexhep Selimit dhe Mujë Krasniqit 

Në urimin e tij për lirimin e Ramush Haradinajt, deputeti i Vetëvendosjes Rexhep Selimi ka postuar edhe një fotografi të rrallë me Ramushin.

Ai shkruan:

Mirë se vjen Ramush! 
U kry edhe kjo. 
Urime familjes, miqve dhe bashkëluftetarëve.

Lirimi eshte vendim i drejte por gjithesesi mbajtja deri me tash ishte padrejtesi.