Flet nëna e Rita Orës, “I them avash – too much information!”

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka treguar gjithmonë se ka një lidhje shumë të ngushtë me familjen e saj. Ajo poston shpeshherë fotografi e video në rrjetet sociale, ku shfaqet me mamanë, babanë, motrën dhe të vëllanë. Madje nëna e saj, Vera Ora, i komenton shpesh në postimet e saj dhe në gjuhën shqipe. … Vazhdoni me leximin e Flet nëna e Rita Orës, “I them avash – too much information!”