[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flet babai i 22-vjeçarit që u vetëvar në tualetin e burgut në Rrogozhinë (Foto)Flet për herë të parë babai i 22 vjecarit të vetëvarur një ditë më parë në burgun e Rrogozhinës.Ardian Halili, i ati i Estref Halilit, tha se djali i tij e ka bërë këtë akt ekstrem “për shkak të ngarkesës psikologjike”.

“Estrefi nuk e ka mbushur vitin që doli nga burgu. U kap me 3 gramë hashash që po e pinin shokët e tij. Mori përsipër veprën penale dhe e dënuan me 3 vjet burg. Më datë 27 e dërguan në Rrogozhinë. E arrestuan për të dytën herë për një cigare hashash. Kur e takoi djali i madh ai rrinte i heshtur”, tha ai.

12806015-1142385395785585-351455343755659177-n_1483518678-722666412141734-1067079799982812-4134316953707373577-n_1483518678-147686710915268-914017565289037-7219612829055912089-n_1483518679-916149210352404-892833024074158-1653468760562120399-n_1483518679-314241410519227-915167458507381-3118293351632514484-n_1483518679-4762752 12642620-1122888041068654-7926240393724103186-n-1_1483518676-2577961