Flet Anita Haradinaj – Kush është më xheloz, ajo apo Ramushi?

Moderatorja e njohur, Anita Haradinaj, është pjesë e garës së vallëzimit “Dance Albania”.E qysh në fillim, ajo është pyetur se si e lejoi ish kryeministri, Ramush Haradinaj, të merrte pjesë ajo në këtë spektakël.

Mbrëmjen e kaluar, pas performancë, moderatorja, u pyet se cili nga të dy është më xheloz.Anita pati një përgjigje edhe për këtë.

LEXO EDHE KETE

Përplasje mes pozitës dhe opozitës në Komision për mungesën e ministrit Murati

 

“Po të ishte ai xheloz nuk do isha ktu, po të isha unë xheloze nuk do ja dhuroja gjithë jetën atij. Bëje balancin vetë pastaj.”, u shpreh Anita.

ngjashme