[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fle me gruan por zgjohet me vjehrrën (VideoBie në shtrat me gruan por zgjohet me vjehrrën. Ndonëse duket mjaft bizare kjo nuk është një ngjarje e vërtetë sepse e gjithë kjo është organizuar nga gratë dhe nënat e tyre, vetëm për të shikuar reagimet e burrave kur në shtrat e shohin vjehrrën! /Indeksonline/

 

Video