[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fillon meqi Joshua-Klitschko, gjithçka LIVE këtuMeçi i sotëm mes Vladimir Klischko dhe Anthony Joshua ka filluar pak më parë

Ata të cilët nuk e posedojnë paketën sportive super-sport, mund ta ndjekin ndeshjen në kanalin gjerman RTL dhe në këto stacione televizive, shkruan Botapress.

 

Por për ata që nuk kanë mundësi ti shikojnë këto kanale Botapress ua sjellë posht një link ku mund ta shikojeni LIVE këtë meq.

 

SHIKO KETU