Fifi këndon në mes të shiut, veprimi i partnerit të saj merr vëmendjen e të gjithëve

Me koncertin e fundit që mbajti në Shkup, Filloreta Raçi e njohur si Fifi iu tregoi të gjithëve se muzika është gjithçka për të.

Këngëtaren nuk e kanë ndaluar as reshjet e dendura të shiut për të dalë para fansave të saj të cilët kishin mbushur sheshin.

Këtë moment të veçantë Fifi e ka ndarë edhe në Instagramin e saj, ku krahas një fotoje duke perforuar në shi shkruan: “E dashuroj muzikën akoma më shumë kur këndoj për njerëzit që ma duan muzikën”.

Ky veprim i këngëtares ka bërë krenar edhe partnerin e saj, Adis Patushin. Biznesmeni ka ndarë të njëjtën foto në Instastory duke shkruar vetëm “krenar për ty”.

Filloreta Raçi nuk hezitoi ta tregonte dhe njëherë dashurinë për Adisin, duke e falënderuar publikisht që i qëndron afër në të mirë dhe në të keq.

“Faleminderit që më mban dorën në ditë të mira dhe të këqija,”-shkruan Fifi.

Kujtojmë që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre. Adisi e shoqëron Fifin edhe në koncertet e saj, ku shpesh marrin vëmendje me veprimet romantike.

Këngëtarja e zyrtarizoi lidhjen e saj me ish-bashkëshortin e modeles së njohur Adriola Dushit, gjatë një koncerti të sajin. Fifi u puth me Adisin para të gjithë publikut dhe videoja e tyre qarkulloi kudo në rrjet.

ngjashme