[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Feridja në serial rritet pa prindër, por në realitet ja kush janë nëna dhe motra e sajSeyma Korkmaz e njohur me rolin e “Ferides” tek seriali turk “Beni Affet” arriti famën e saj pikërisht përmes këtij personazhi.

E njohur me rolin e një vajze modeste e të pafajshme, ajo u bë një ndër aktoret e preferuara për të gjithë.

 

Por natyra e saj jashtë serialit ka dallim. Ajo kohë pas kohe publikon foto nga përditshmëria e saj me persona të afërm, por ajo që të bie më së shumti në sy është fakti që mundohet të kalojë sa më shumë kohë së bashku me motrën e saj të vogël.

 

Magazina.al u sjell disa imazhe të “Ferides” me nënën dhe motrën e saj.