[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Femra në seksi e momentit e priti në këtë mënyrë Vitin e Ri (FOTO)Anastasia Kvitko padyshim që është njëra ndër femrat më seksi në botë.

Linjat e saj janë të rralla dhe shumë të veçanta, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja ruse ka shkëlqyer në natën e ndërrimit të motmoteve. Janë asetet e saj ato që kanë marrë vëmendjen e duhur në këtë datë speciale.