[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Femra e Stresit tashmë në krahët e Noizy-t, ja kush është vajza super sexy (Foto)Ata janë dy nga reperët më të suksesshëm në vend, por edhe rivalë të përbetuar të njëri-tjetrit.

E në fakt, kanë qenë të shumta rastet kur Noizy dhe Stresi kanë shkëmbyer fyerje publikisht. Por këtë herë, mes dy reperëve është një femër, madje edhe e famshme.


Po flasim për Morena Tarakun, ish-Missin dhe këngëtaren që është bërë e njohur falë Stresit. Reperi e prezantoi Morenën me publikun si mikeshën e tij dhe një nga zërat e së ardhmes në muzikën POP.

Morena Taraku dhe Stresi gjate bashkepunimit

Por nga ajo kohë kanë kaluar pak kohë dhe tashmë Morena e “tradhtoi” Stresin me rivalin e tij, Noizyn.

Këngëtarja, e njohur për jetën luksoze dhe postimet fashion në Instagram duket se ka nisur bashkëpunimin me Noizyn, madje thuhet edhe se do të bëhet pjesë e OTR-së.

Noizy dhe Stresi bashke /Xing/