Fansi shokon Xhensila Myrtezajn, tenton ta puthë me zor

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë shumë e angazhuar në projekte të reja dhe mbrëmje muzikore. Së fundmi, Xhensilës i ndodhi diçka e pazakontë. Përderisa ishte duke përformuar njërën nga këngët e saj në një koncert, ajo u shokua nga veprimi i një fansi të saj. LEXO EDHE KETE Loredana shkruan … Vazhdoni me leximin e Fansi shokon Xhensila Myrtezajn, tenton ta puthë me zor