[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Është identifikuar vajza e re që mbeti viktimë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotmeSipas policisë në rrugën “Mihal Grameno”, tek tregu elektrik, një mjet tip “Audi A 4”, ka përplasur shtetasen Gjystina Shpani (Picaku), 48 vjeçe ,e cila si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë.

Automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia Rrugore, Shqiponjat dhe Patrullat e Përgjithshme po kontrollojnë për gjetjen e automjetit si dhe kapjen e arrestimin e drejtuesit të automjetit që shkaktoi aksidentin me pasojë vdekjen e shtetases.