[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ermal Mamaqi si “Zonja Eni”, përpiqet të pajtojë Noizyin me Encën, ja çfarë thonë ata (Foto)Pasditen e djeshme, papritur e pa kuptuar shpërtheu një sherr i fortë publik mes Encën dhe Noizyt. Dy artistët kryesore të familjes “OTR” duket se kanë mbetur të zhgënjyer nga deklaratat e njëri-tjetrit në intervistat e fundit.

Nga çfarë kemi kuptuar, “armiqësia” filloi që pas intervistës së reperin te emisionin Ermal Mamaqit.

Ky i fundit ka reaguar përmes një fotoje në llogarinë e tij në Instagram ku i kërkonte dyshen të pajtoheshin.

“Ju lutem, kthehuni sërish bashkë, nuk ju shoh dot jashtë OTR-së”- shkruan ai nën thirrjen publike.Opiniona

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Noizyt i cili ka zgjedhur ti komentoi Ermalit një fytyrë më të qeshura, ndërsa Enca shkruar: “Ti e ke fajin!”

Na mbetet të presim për të parë vazhdimin e historisë për “mbretin” dhe “mbretëreshën” e ORT.