Enca poston video e zhveshur nga dhoma e një hoteli: Se si përfundova këtu…

Enca Haxhiu vazhdon të jetë një këngëtare shumë e përfolur e estradës shqiptare. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale dhe shpesh postimet e saj dinë të jenë super provokative.

Enca sot publikoi një video mjaftë provokative për ndjekësit e saj ne llogarinë e saj Instagram.

Ajo shfaqet nga shtrati duke i bërë video trupit të saj. Në këtë video ajo gati rrezikon të ekspozojë me shumë nga gjoksi i saj.

LEXO EDHE KETE

Dua Lipa, shkëlqen me fustan lëkure kuq e zi

ngjashme