[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Enca Haxhia publikon këngën e re (Video)Këngëtarja Enca Haxhia pas një pauze mjaft të gjatë në skenë, ka projektin e radhës.

“Love on my body”, titullohet kënga e re e cila është shoqëruar me videoklip.

Videon e ka realizuar dyshja Granit Limani dhe Leutrim Blakaj.

Videoja është më e reja pas hitit të saj „Bow Down“ feat. Noizy, e cila është shikuar mbi 56 milion herë në Youtube.