[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Emocionuese deklarata e Florian Markut pas ndeshjes (Video)Florian Marku dhe Shqiperia Ime jane te lidhur ngusht me njeri tjetrin edhe per shkak te miqesise qe Kampioni ka me Administratoret.

Pas fitores se shpejte kundra serbit ai ka dhene nje deklarate per portalin shqiperiaime.al ku duket qarte ne syt e tij emocionet qe e kane kapluar.

 

I urojme sa me shume suksese pasi premtimi qe ai beri eshte te ngreje ne maja flamurin Kuq e Zi./shqiperiaime.al