[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Elita Rudi bëhet nënë e një vajzeÇifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita Rudi, janë gëzuar me një tjetër fëmijë.Elita Rudi lindi në Spitalin Amerikan në Prishtinë, përmes një prerje cezariane.

Sa i përket emrit, bëhet e ditur se dyshja ende nuk kanë vendosur se si do ta quajnë të porsalindurën e tyre.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali dy vjeçar, të quajtur Zëri. /Botapress.info/