[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ekskluzive: Kjo është Adelina vajza e pa njohur e Sabri Fejzullahut (Foto)Dihet që Sabri Fejzullahu, që është shndërruar në legjendë, ka pasur edhe një martesë, e cila përfundoj, por nga e cila ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Sabri Fejzullahu ka qenë tejet i lidhur me fëmijët, e më shpesh është parë me të bijën, Adelinën, me të cilën edhe ka kënduar në “Akordet e Kosovës”, shkruan “Kosovarja”.

Adelina sy kaltër ishte pika e dobët e Sabriut.

Ju njohim me të bijën e parë të këngëtarit të hiteve, këngëtarit që vjedhi si me magji zemrat e publikut shqiptar, shkruan “Kosovarja”.