[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ekskluzive: Ja si duket Aida Baraku sot (Foto)



Pas shumë vitesh pauzë dhe larg jetës publike, Armend Rexhpegiqi vendosi të shfaqej publikisht në një emision televiziv, duke thënë shumë çka dhe duke e paralajmëruar rikthimin e tij në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse bashkëshorti i saj e theu akullin, këtë gjë nuk ka pranuar ta bëjë Aida, që dëshiron të mbetet ende shumë largë jetës publike.

“Kosovarja” sjellë një foto se si duket sot këngëtarja e madhe e skenës sonë.

Dhe, siç shihet, ajo po shkëlqen. Ndonëse pa grim, duket ende shumë bukur./Kosovarja/