[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ekskluzive :Ja se si po rrënohet muri në Mitrovicë(Video)Botapress, 5 shkurt

Rrënimi i murit në Mitrovicë po vazhdon sot me sukses të madh.

Nga afër po e përcjell edhe Vlora Dumoshi , zyrtare e lartë në qeverinë Mustafa.

Ajo ka thënë për ‘Botapress.info’ se rrënimi I murit ka arritur tashmë në fazën përfundimtare dhe se gjithcka po shkon me shumë suksees.

Për më shumë mud të ndiqni videon ekskluzive nga gjendja aktuale e murit: