[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ekskluzive: Flet zyrtari i fundit që e takoi Dino AsanajnSonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur pjesa e parë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”.

Dokumentari i kushtohet vdekjes së Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Në këtë dokumentar flet një prej njerëzve të fundit që e takoi Dino Asanajn, ditën që bëri vetëvrasje, Naser Osmani.

Çfarë kishin biseduar ata atë ditë dhe në çfarë gjendje ishte Asanaj?

Shikojeni videon e mëposhtme.