[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Eja shkojmë tek bankomati të të paguaj”, por pas seksit, shqiptares i ndodh fatkeqësiaFoto ilustruese

Natën mes së premtes dhe të shtunës, karabinierët e Desios në Itali, gjatë një patrullimi të zakonshëm në rrugët e qytetit, janë ndaluar nga një vajza e re e cila ishte shumë e shqetësuar.

Vajza, që zbuloi se ishte një prostitutë shqiptare 22 vjeçe, u tha efektivëve se u grabit nga një klient, i cili pasi kreu marrëdhënie seks me të, në vend që ta paguante, e grabiti.

Siç raportojnë meidat lokale, burri, pas “momenteve të kënaqësisë, i tha shqiptares se nuk kishte para dhe se duhej të shkonte deri në bankomat (ATM) për të tërhequr para.

Por, pasi të dy shkuan para ATM-së, që ndodhet në një zonë pak të populluar dhe në atë moment nuk kishte dëshmitarë, ai e shtyu vajzën nga makina duke mbajtur çantën e saj, dhe u largua me shpejtësi.

Kështu, përveç marrëdhënies seksuale falas, ai i morri të resë edhe 300 euro që ajo kishte në çantë.Autori është në kërkim nga policia.