[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edi Rama nesër në Prishtinë, takon zyrtarët e AAK’sëKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër në Prishtinë do të takohet me zyrtarë të AAK-së. Këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

“Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër në Prishtinë do të takohet me zyrtarë të AAK-së. Takimi mbehet në Selinë Qendrore të AAK-së në ora 12, dhe mediat do të kenë mundësi të marin pamje. Më pas do të ketë prononcim për media. AAK”, thuhet në njoftimin e kësaj partie.