[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe une kam dëshirë me pas Mercedes si ti dhe ju! (Video)Botapress 4 Janar

Një video që e ka xhiruar arsimtari nga fshati Ratkoc i Rahovecit, Shani Hoti me plakun Abdyl Ram Gega, nga fshati Kabash i komunës së Prizrenit po merr vëmendje në rrjetet sociale, shkruan Botapress.

Plaku me qerre flet se si edhe ai ka dëshirë të ketë vetura të shtrenjta por kushtet financiare nuk ia mundësojnë këtë, raporton Botapress.

Për më shumë shikojeni videon./Botapress/