[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe një dëshmi më shumë se djalit të presidentit Thaçi i pëlqen bukuroshja Stublla (Foto)Ditë më parë është raportuar për një romance të djalit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Endriti thuhet se është në lidhje me të motrën e kreatores së modës Lia Stublla, Dritën.

Vlen të theksohet deri më tani dyshja ka heshtur duke mos reaguar rreth raportimeve të mediave, transmeton Telegrafi.

Por, se Drita dhe Endriti pëlqehen dëshmon edhe Instagrami, ku njëri-tjetrin po e ndjek “hap pas hapi” në rrjetin social.

Ndërkohë, mbetet të shihet në ditët në vijim se sa të vërteta rreth romancës mes Endridit dhe Dritës. /Telegrafi/