[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe Miloti e ‘reklamon’ gruan për Shën Valentin (Foto)Reperi i njohur, Milot Hasangjekaj ka zgjedhur të publikojë një foto të realizuar në plazh për të uruar bashkëshorten e tij për Shën Valentin.

“My Valentine”, ka shkruar ai shkurt përbri fotos.

Çifti në fjalë kanë disa vite martesë, dhe duken shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit.