[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe kjo ndodh në Prishtinë, kamioni që mbart mbeturinat bllokohet në rrugë kyçe(VideoEdhe kjo ndodhë në Prishtinë, kamioni që bartë mbeturinat bllokohët në rrugë kyqe të Prishtinës.
Saktësisht në rrugën që zbret nga bregu i diellit në drejtim të restorant rugovës, raporton Botapress.info
Ngjarja ndodhi sot në mesditë.
Një qytetar ka dërguar fotografi në portalin tonë i shqetësuar se kamioni po rrezikon këmbësorët.
 Shpend Ahmeti e promovoj vetën si lidër i punëve të mirë, puna keqe ja nxjerr në shesh përmes këtij kamioni të komunës së Prishtinës që ka mbetë në rrugët e Prishtinës dhe nga punimet e rrugës pikërisht nga qeverisja e Shpend Ahmetit, raporton Botapress.info
Ja fotografitë:
16523209_1425767957442614_1542887301_o16586700_1425767967442613_694934944_o16593518_1425767994109277_1211129544_o (1)