[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E turpshme kjo që bën Rita Ora (Foto)   

 

 

Këngëtarja me famë botërore dhe prejardhje nga Kosova, Rita Ora vazhdon të mbetet IN me veshje e projektet e realizuara.

 

Megjithatë ajo me foton e fundit të publikuar në Instagram ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan Indeksonline.

 

Rita shfaqet para pasqyrës duke mbajtur njëri gjoks me dorë pothuajse të zbuluar, derisa në dorën tjetër ka një aparat fotografimi.

 

Ajo duket sa provokuese aq sa edhe bukur, pavarësisht këtij gjesti që ka bërë.