E trishtë: Po kulloste bagëtitë, 63-vjeçari bie nga lartësia

Një 63-vjeçar ka rënë nga një lartësi, teksa po kulloste bagëtitë në fshatin Gurrë e Vogël, në Klos.Për pasojë i moshuari me iniciale K.S ka marrë lëndime dhe është transportuar për ndihmë mjekësore drejt Tiranës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

ngjashme