[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E tradhtoi i dashuri, ja çka i bëri ajo makinës së tij 70 milion dollarëshe (Foto)Partnerja e pronarit të makinës me vlerë 100 mijë euro vendosi të shkruante “tradhëtar” dhe “gënjeshtar” në makinën e parkuar përpara qendrës Harrods në Londër, pasi ai e tradhëtoi atë.

Kjo nuk është hera e parë kur makinat luksoze bien pre e femrave të tradhtuara, transmeton gazetametro.net

Ato vendosin të ndëshkojnë partnerët tradhtarë duke u hakmarrë aty ku u dhemb fort, tek makinat e tyre