[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E tmerrshme: Një 60 vjeçar martohet me vajzën 12 vjeçare (Video+Foto))Marrëzia nuk ka kufij. Edhe morali njerëzor është i pafund. Diçka e tmerrshme po ndodhë me njerëzimin. Kështu do të shprehej një predikues fetar.

Por kështu mund të themi edhe për këtë ngjarje sa tragjike aq edhe e tmerrshme.

Një 60 vjeçar ka lidhur kurorë me një vajzë 12 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Libi.

Kjo video është shpërndarë anembanë botës dhe është bërë objekt debatesh jo vetëm televizive, raporton Botapress.

martesa femijafoto 3

 

https://www.youtube.com/watch?v=j9URMOb-OAI