[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E tmerrshme: Kjo ndodh midis PrishtineDëmtimet në rrugën Hajdar Dushi, në qender të Prishtinës janë bërë shumë të rënda për qytetarët pasi në këtë rrugë një vetur siç shihet në fotografi ka hasur në një grop të thelluar, shkruan Botapress

Ndërsa në këto foto të postuara në Facebook shihet edhe hapsira e gropës dhe thellësia që ka befasuar qytetarët e asaj zone.

Nga këto dëme në këtë rrugë po pasojnë dëme edhe veturat. Qytetarët shprehen të shqetsuar dhe thonë se Komuna e Prishtinës ende nuk ka marrur asnjë masë./Botapress/