[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E tepron kjo këngëtare, del pa brekë (Foto)Këngëtarja dhe modelja Buleta është mjaftë seksi ajo shquhet për linjat tejet seksi trupore.

Së fundmi ajo ka realizuar këngën me këngëtarin e njohur Shemin dhe cila titullohet  “Mbaje ne mend”dhe është pëlqyer mjaftë nga publiku./GazetaBlic/