[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E sulmon me thikë, i shkakton plagë të rëndaRr. “Xheladin Hana”, Prishtinë 17.01.2017-13:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe me mjetë të mprehtë (thikë) viktimën mashkull K-Shqiptar duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Njësiti policor ka gjetur dhe ka konfiskuar thikën e cila dyshohet të jetë përdorur në rast. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuet ne raportin ditor te Policise se Kosoves.