[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E rrethuar me trëndafila, kështu festoi ditëlindjen Leonora Jakupi 

Leonora JakupiSot ka qenë një ditë e veçantë për Leonora Jakupin e cila ka festuar ditëlindjen e 41-të Këngëtarja pranoi urime nga miq dhe adhurues të saj të shumtë që ajo nuk harroi t’i falënderoj.

“Të dashur miq dhe familjar te mij ju falenderoj te gjitheve per urimet e juaja #ju dua të gjithëve”, ka shkruar Leonora në postim ku shihet e rrethuar me trëndafila të bardhë dhe të kuq.

Ndryshe, rikujtojmë që artistja nuk ka sjellur një projekt të ri që nga xhirimet e Vitit të Ri.